שחור או לבן? המוצרים של 300 גרם הם 50 גוונים של מונוכרומטי. 

לכבוד קופסה שכולה מוקדשת לצבעים המונוכרומטיים, חיפשנו את המותג המדויק שמעביר את הקסם שבפשטות השחור והלבן. אז איך אפשר שלא לבחור ב- 300gr, עם העיצובים המקסימים, הקווים הנקיים, והצבעוניות המינימלית שמתיישבת לנו בול עם קופסת אוגוסט שלנו. אז בואו ותכירו אותם קצת יותר לעומק, ותתאהבו גם בהם וגם בעיצובים שלהם.

  • ספרי לנו קצת עליך ועל העסק

כל מוצרי הנייר של 300gr מיוצרים מניירות איכותיים ביותר, ומאופיינים בקו עיצובי טיפוגרפי ובסקאלת צבעים מונוכרומטית – שחור, לבן, אפור וצבעי אדמה.אנחנו מעצבים ומייצרים מוצרים שהם גם יפים וגם שימושיים.

  • איך התחלת ליצור?

לפני ארבע שנים התחלתי לעבוד בבית הדפוס המשפחתי. חיפשתי את החיבור שלי לעסק. היתה לנו במקום גלריה מהממת ולא מנוצלת ואני פנטזתי על שיתופי פעולה עם מעצבים גרפיים, ליצור קולקציות מתחלפות של הדפסים בפורמט רחב. המעצב אוריה גנור היה לקוח שלנו ומאוד אהבתי את הקו העיצובי שלו והוא גם הראשון שפניתי אליו. התגלגלנו עם הרעיון כמה חודשים, ומשיחה לשיחה הרעיון גדל והתפתח והפך למותג למוצרי נייר מעוצבים והגלריה הפכה לחנות. לא היה קשה להתגלגל לשם כי שנינו מכורים למוצרי נייר. עבורי זה חלום ילדות שהתגשם.

  • ממה את הכי נהנית בעבודה שלך?

מהמפגש עם הלקוחות. תמיד מרגש אותי לפגוש מישהו שאוהב נייר ואוהב את המוצרים שלנו. 

אני גם מאוד אוהבת את העבודה מול עסקים שרוצים לפנק את הלקוחות או העובדים שלהם במארז ייחודי ומלא שיק. כל פריטי הקולקציה שלנו ניתנים למיתוג על ידי הוספת לוגו ופרטי העסק או השם של מקבל המתנה. תמיד כיף לעבוד עם מעסיקים שמחפשים מתנות ייחודיות ולא הולכים על מארזים מוכנים.

  • מה או מי נותן לך השראה?

מבחינתי סוגי הנייר הם ההשראה והרצון לייצר מוצר. גם הטכנולוגיה היא פרמטר, אלמנטים הנשענים על חיתוך בלייזר למשל - הפכו להיות מוטיב מרכזי בקולקציות שלנו בזכות מכונה חדשה שרכשנו. אין ספק שיש לנו יתרון בכך שעומד לרשותנו בית דפוס ואפשר תמיד לבדוק ולנסות דברים חדשים. זה  כמו לונה פארק לאנשים שאוהבים נייר.

  • מעצבת / חנות / בלוג שאת אוהבת במיוחד...

בזמן האחרון אני עוקבת אחרי העבודות של האדריכלית צחית תשובה. העיצוב שלה שקט, נקי ומדוייק ומאד מרגש אותי..

ואם זה לא עשה לך חשק למוצרי נייר מונוכרומטיים, אנחנו לא יודעת מה כן!

איזה כיף היה להכיר את איריס מ-300 גרם

עכשו תורכן להכיר עולם מונוכרומטי שלם

300 gr

כדי לשריין את הקופסא המונוכרומטית, בו 300 גרם יככבו עם מוצר כיפי

  תגללי רק עוד קצת למטה ↓

להרשמה לחבילות שלנו

©2020 BY MOMENTO   |   DESIGNED BY ELINOR NAOR