עינת

עינת

עינת בלדרמן, בת 33, תל אביבית. חיפאית במקור. וגם ארגנטינאית בעצם. ואולי קצת צ'ילנית ומקסיקנית…

אוהבת דברים יפים, ובעיקר להפוך דברים פשוטים למיוחדים.

 

יש לי תשוקה לעיצוב. יש לי אהבה גדולה ליצירה ו-DIY, ואהבה גדולה אפילו יותר למוצרי נייר! מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת נייר יפה וכל מה שבא איתו. בתור ילדה סבא שלי היה לוקח אותי ואת בת דודה שלי (שחולקת את האהבה לנייר) לחנות קטנה שהייתה קיימת בארגנטינה, שהיו מוכרים בה רק נייר! חנות קטנה עם ניירות בכל הצבעים, כל הגדלים, כל הסוגים. הייתי בוחרת לי בקפידה את הניירות שלי, ואז מגיעים לקופה שבה היו שוקלים את הניירות (כן כן, ניירות על משקל, במחיר של זהב), ועוטפים יפה את כל השלל שלי,  כי זה הרי החלק הכי חשוב!

לפני מספר שנים התמסרתי לאהבה הזו. יש מי שנוסע לחו"ל למשחקי כדורגל, יש מי שנוסע לסיילים מטורפים, ויש אותי.. שנוסעת לחפש את חנויות העיצוב המיוחדות, את החנות באמסטרדם שמוכרת את כל סוגי החותמות האפשריים, וחנות המחברות בבואנוס איירס שבה אני הולכת לאיבוד בכל פעם מחדש. ובואו נודה, ניירות לא צריך למדוד והם תמיד מחמיאים!

אוהבת ללכת ברחובות בתל אביב (ובעולם) ולמצוא פינות קטנות ומקסימות, בתי קפה ביתיים ומעוצבים, ואוהבת למצוא חנויות יצירה ומוצרי נייר מיוחדות שמרגישות לי כמו עולם ומלואו. את כל האהבה הזו אני מביאה איתי למומנטו כדי לחלוק אתכן את המציאות שלי ואת ההתרגשות מדברים יפים.

טל

טל

טל שוהם-אליהו, בת 30, מטיילת בין גבעת אלה לפארן.

אוהבת להפוך רעיונות למציאות. למצוא השראה ולהכניס אותה אלי הביתה.

 

בתור ילדה, בכל פעם  שההורים שלי נחתו מעוד טיול בחו"ל עלתה בי התרגשות גדולה. ישבתי בציפייה בסלון לקראת "טקס המתנות". במסגרת הטקס, ישבנו כל האחים בסלון, סביב המזוודה העמוסה וחיכינו בציפיה לשקיות שיצאו. בעוד שהאחים שלי תמיד היו מקבלים שעון, מעיל או איזה משחק מחשב שהיה נראה לי משעמם כל כך, אני הייתי מקבלת שקית ניילון פשוטה מלאה בעוד שקיות קטנות.

הייתי יושבת בהתרגשות לא פרופורציונלית ופותחת עטיפה עטיפה, שולפת בכל פעם עוד הפתעה מהשקית ומוחאת כפיים מכל פנקס מעוצב, טישו צבעוני, מדבקות נוצצות או סטיקי נוטס בצורת אבטיח.

מאז ומתמיד להתחדש בדברים קטנים ומשמחים נחשב מבחינתי כפינוק הרבה יותר מאשר להתחדש בעוד זוג נעליים.

זאת אני, ואלו הדברים שעושים אותי מאושרת. (לצד מיקה הקטנה כמובן, שהתווספה לחיי לפני כמה חודשים). עם השנים שמחתי לגלות שאני לא לבד, ושיש עוד אנשים בארץ ובעולם כולו עם ה"שריטה" שלי.

תמיד חיכיתי להזדמנות לקחת את ה"שריטה" הזו ואת האהבה שלי לדברים יפים צעד אחד קדימה, ולהנות ממנה גם מבחינה מקצועית, בשאיפה שאוכל לגרום לאנשים להתרגש מהדברים הקטנים כמו הגדולים בחיים.

רוצה להשאר מעודכנת?

תרשמי או תעקבי אחרינו, אנחנו מבטיחות להפתיע אותך

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon