Amazing Day Planner
amazing day planner
Amazing Day Planner
ענת-ונוני
הריון
שניסתה
mini-1
56986758_2197507917169356_36127193001728

עם סוכריות או בלי? את הדונאטס של אמייזינג דיי תקבלו בכל הטעמים! 

כמה שמענו עליה... על היומנים שלה, על המדבקות שלה, על העיצובים המהממים שלה שעושים לכולנו סדר וכיף בחיים. וכשגילינו מי האדם המופלא שעומד מאחורי ה-מותג של אמייזינד דיי, התאהבנו אפילו יותר ויותר. אז עכשו תורכן להכיר את ענת. 

  • ספרו לנו קצת עליך ועל העסק

שמי ענת דניאל-קרן. אני נשואה לבני, ואם לברק (24), ענבר (18) ונועה (16)  ו...יש גם את פודי, הפודל החמוד שלנו לאחר שירותי הצבאי למדתי לתואר ראשון במדעי הרוח והחברה ובמקביל למדתי לימודי הוראה. לאחר מכן, עבדתי כמורה מחנכת בבית ספר יסודי וכך המשכתי לעשות במשך 7 שנים טובות לאחר לידת ביתי השלישית, פרשתי מן ההוראה לטובת איור וכתיבת ספרי ילדים ובשנת 2006 הקמתי הוצאה לאור קטנה בשם "נתוש" ובמקביל סיימתי תואר שני בספרות עברית והשוואתית במשך 10 השנים הבאות נהניתי לאייר, לכתוב ולהוציא לאור ספרים מעניינים עבור סופרים שונים אך אז, בערב אחד...קרה משהו ששינה הכל.

  • איך התחלת ליצור?

הכל "בגלל" ענבר. 

ענבר, בתי האמצעית, נערה פרפקציוניסטית. את יומה היא נוהגת לתכנן על גבי שמשת חלון בחדרה,  כן, החלון הפך ללוח מחיק, עליו היא כתבה את רשימת המטלות השבועית שלה וכל משימה שבוצעה זכתה לסימון "וי" באדום בוהק ערב אחד ענבר הציגה בפניי סרטון מהיוטיוב של planner (אחד מיני רבים הנהוגים בארה"ב) ואמרה: "כזה אני צריכה!" התבוננתי בתמונה, ואם לומר את האמת, גם לי מאוד התחשק אחד כזה. אך מה הטעם ביומן שבועי שמתחיל ביום שני, ללא תאריכים עבריים, ומתנהל משמאל לימין?! מאחר ואני כבר יודעת ל"עשות" ספרים, חשבתי שלא תהייה לי בעיה לייצר planner בגרסה עברית, ולכן עניתי, בפזיזות מסוימת, "אני אעשה לך אחד כזה". "כן, בטח!" היא זרקה לעברי וחזרה לחדרה.

 

חוסר האמון המופגן של בתי ביכולת שלי "לעשות" פלאנר, גרם למוטיבציה שלי רק לגדול (ככה זה עובד אצלי: כשלא מאמינים בי, המוטיבציה שלי רק גדלה!) ומאותו הערב ישבתי מול המחשב וחקרתי את כל סוגי הפלאנרים הנפוצים בארה"ב. לאחר חודשים של מחקר, פיצחתי את "סוד הקסם", שגורם למיליונים בכל העולם, לנהל את סדר היום שלהם בעזרת פלאנרים. Amazing Day   הוא תוצר של חיבור כל הדברים הטובים שיש לפלאנר להציע, החל מבחירת עיצוב אישי, מודולאריות המאפשרת אחסון ושמירה של כרטיסים, מכתבים, תמונות ועוד,

 

  • ממה את הכי נהנית בעבודה שלך?

החלק האהוב ביותר בעבודתי הוא כמובן, העיצוב! החשיבה והתכנון של המוצרים הבאים, בחירת הצבעים והסגנון. אין גבול להתרגשות שמציפה אותי כל פעם מחדש, כשאני ניצבת לפני המחברת הריקה ומתחילה לתכנן את העיצובים הבאים:  הצבעים, הדוגמאות והרעיונות החדשים שישדרגו את הפלאנרים, אינסוף האפשרויות שפרוסות לפניי, הם תמצית ההנאה.

  • מה או מי נותן לך השראה?

השראה יכולה להגיע אליי מכל דבר: נופים, שיחות עם אנשים, לקוחות, הילדים שלי... אך ללא ספק, השראה משמעותית מאוד אני לוקחת מחברות הפלאנרים האמריקאיות- Happy planner , Erin Condren 

  • מעצבת / חנות / בלוג שאת אוהבת במיוחד...

ארין קונדרן, היא המעצבת שאני אוהבת במיוחד. - בקריאה אודותיה ומסלול הצלחתה למדתי על נחישות, התמדה ואמונה חזקה בדרך! כמו כן, עיצוביה מלאים בשמחה ועושר, האסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר והמסרים מלאים בהעצמה נשית.

היה נעים להכיר, נתראה בתוך קופסת הדונאטס הטעימה!

איזה כיף היה להכיר את ענת והפלאנרים

עכשו תורכן להכיר עולם שלם של פלאנרים

Amazing Day

כדי לשריין את קופסת הדונאטס, בו יככבו המדבקות של אמייזינג

  תגללי רק עוד קצת למטה ↓

להרשמה לחבילות שלנו