unicorn-small-frame-barbarella-2
orit_b_200kb1
unicorn-barbarella-6243
Unicorn_DIY_Barbarella_3
DSCF6684
DSCF6728
Spaceman__DIY_Barbarella_41
DSCF6660
barbarella baby bib 5
astronaut-poster-barbarella-6211

בקופסת מאי מלאת הקסם שלנו תככב חדת הקרן האם - ברברלה!

אורית בר זחרין, בעלת המותג הקסום ברברלה, שפעם היה שמור לילדים ולטקסטיל בלבד, מתרחב גם למחוזות המבוגרים שאוהבים חדי קרן ודברים יפים אחרים! אנחנו התאהבנו, אז מזמינות אתכן גם להכיר את אורית ואת ברברלה קצת יותר ..

  • ספרי לנו קצת עליך / על העסק

היי אני אורית המעצבת של Barbarella. אני גרה בתל אביב, נשואה לודים, אמא לשני בנים ובהריון שלישי. שנים עבדתי כארט דיירקטור ומעצבת מיתוג במשרדי פרסום שונים, עבדתי על קמפיינים לרוב המותגים בארץ, יצאתי לעצמאות, התחתנתי והפכתי לאמא. דווקא בשלב הזה גירד לי נורא לייצר משהו משלי וככה התחלתי מסקיצות של חדי קרן - האהבה הגדולה שלי. 

Barbarella הוא מותג למוצרי נייר וטקסטיל תינוקות. בין מוצרי המותג פוסטרים, גלויות, מחברות וערכות DIY להרכבה עצמית ותליה. כל המוצרים מודפסים על נייר נטול עץ וארוזים באריזות ממוחזרות.

כמובן ישנו גם טקסטיל לתינוקות שעשוי מכותנה אורגנית. Barbarella התחילה כמותג ילדים, אבל מאז צמחה והפכה למותג לכל מי שאוהב נקיון ודיוק ועדיין לא לוקח את עצמו ברצינות מדי, כי המוצרים שלי תמיד גורמים לאנשים לחייך ולהתחבר לילדות.

  • איך התחלת ליצור?

הכי כיף ונח לי על המחשב ושם אני הכי מדויקת ויצירתית. על Barbarella התחלתי לעבוד ביום שבו הכנסתי את הבן הקטן שלי למסגרת. התיישבתי על המחשב וחשבתי על חדי קרן חמודים וצבעים שעושים נעים בעיניים. רציתי משהו שונה שאין בשוק, משהו מאוד מאוד נקי ונכון שימשיך את הלבוש שראיתי ברחוב, את סגנון הבניה של היום, את התיקים, הנעליים ומשקפי השמש ויכנס גם לחדרים.

  • ממה את הכי נהנית בעבודה שלך?

בעבודה שלי כמעצבת גרפית, אני למעשה יוצרת מחזון של מישהו אחר, הוא מזמין את העבודה, מספר לי מה רוצה ואני הופכת מילים לצורות. ב Barbarella זה שונה מאוד, אני הלקוחה של עצמי, שבאה עם הרעיון ומחפשת דרך להוציא אותו לדף. אגב, אני לקוחה קשה וקפדנית מאוד. 

כשהמוצר הסופי ביד שלי והוא מושלם בעיני, זה הרגע שאני הכי אוהבת בעבודה שלי ולשמוע מאחרים שזה מושלם זה הפרס ההכי גדול.

  • מה או מי נותן לך השראה?

אני מאוהבת בספרי עיצוב ומגזיני עיצוב ואופנה ותמונות בכלל, בכל ביקור בחו״ל קונה ספר ואוספת קטלוגים בחנויות וכשמתחילה פרויקט חדש מדפדפת בהם, ננעלת על הדבר הכי לא צפוי ומתחילה ממנו. 

בנוסף אני מכורה קשה לפייסבוק ולטלויזיה וכל הזמן מצלמת לי דברים לתיקיות השראה. בעלי שגם הוא סוג של יוצר בתחומו, נותן לי המון השראה ומקום להשוואה, הסטנדרטים שלו מאוד גבוהים והוא לא מפחד להגיד את דעתו, לכן אם עברתי אותו מבלי שנתן ביקורת על המוצר, כנראה שזה באמת טוב.

  • מה הפרויקט DIY האחרון שעשית?

יש לי אהבה לקופסאות אחסון קטנות. לכן רוב קופסאות הנעליים במיוחד המרובעות, מקבלות זהות חדשה עם קצת צבע, מדבקות ווואשי טייפ. לאחרונה השקתי שני מוצרי DIY למותג שלי - חד קרן וספייסמן. את שניהם יצרתי על המחשב וגם ידנית, ביליתי המון בקיפולים וגזירות, בשלב כלשהו כל השולחן שלי היה מפוצץ בחדי קרן קטנים מנייר ואני מאוהבת לגמרי בתוצאה. (גם אנחנו!!!)

יחד עם בעלי יצרנו למוצרים האלו סרטונים קצרים וגם שם היה סוג של DIY בתהליך.

  • מעצבת / חנות / בלוג שאת אוהבת במיוחד...

לאחרונה אני מהופנטת מבלוגים באינסטגרם, בין האהובים עלי - littlegatherer ו- kidsdesignlife  שניהם מתעסקים בעולם הילדים ועושים את זה עם המון חן ונקיון. 

יוצרת נוספת שיוצא לי לראות המון דברים יפים שלה היא עדי אברמוביץ, בעלת מותג תכשיטים

DI VE DA STUDIO - אוהבת את הנקיון וההומור בעשיה שלה.

 

 

 

אתן עוד פה? לכו לראות את כל חדי הקרן באתר של אורית

וכמובן, חכו לקופסאת מאי שתהיה מלאת יוניקורן וקסמים

Barbarella - Dream on

להרשמה לחבילות שלנו