הבטחנו ספוטלייט נוסף לקופסת אוגוסט, ואנחנו מקיימות.. 

את השיתוף פעולה הזה אנחנו כבר רוקמות למעלה משנה, עוקבות ומכורות למוצרים של עינת כבר ממש הרבה זמן, ורק חיפשנו הזדמנות מתאימה כדי לשלב מוצר שלה בקופסאות שלנו...

את עינת, או איך שאתן אולי מכירות אותה - עינה, הכרנו דרך הפג בורד הצבעוניים והמוכרים שלה. 

אבל חוץ מהפג בורד (שלצערינו, לא בדיוק נכנסים בקופסא שלנו :) ) יש לה עוד מוצרים הורסים, מתלים,

מדבקות קיר, מדפים ועוד עולם שלם של מתכות שתכף תבינו איך היא הגיעה אליהן...

אז בקופסא החורפית סופסוף מצאנו את המוצר המושלם של עינה שישתלב בקופסא שלנו, ולא כדאי לכן לפספס! 

  • ספרי לנו קצת עליך ועל העסק

אני עינת פינקו גרבר, 38, נשואה ואמא ל-3 מקרית אונו, בעלת סטודיו עינה EINA - מוצרי מתכת שמחים לבית - מתלים, מדפים, לוחות מחוררים - כולם בצבעוניות עליזה ומתאימים לכל חלל בבית. אני גאה בכך שכל המוצרים שלי מיוצרים בישראל מ-א׳ ועד ת׳ - אני מעצבת בעצמי את כל המוצרים, מייצרת אותם בחיתוך לייזר במפעל המתכת שהקים סבא שלי ז״ל עוד בראשית ימיה של המדינה ומפקחת על צביעתם במצבעה מקומית. הסטודיו עצמו ממוקם בגבעתיים ואת כל המוצרים אפשר למצוא בחנות האינטרנטית שלי (לינק בסוף הספוטלייט...) אגב, ״עינה״ זה גם שם החיבה שלי וגם tool בקטלונית - לקוחה גילתה לי את זה וזה אחד מצירופי המקרים ההזויים והמצחיקים.

,

  • איך התחלת ליצור?

בשנת 2011 כשהיינו זוג עם ילד אחד עברנו לדירה חדשה ומאוד רציתי להציג בה את אוסף הבובות שלי על מדף במראה נוסטלגי-וינטאג׳י. לא מצאתי בשום מקום מדף מתאים אז החלטתי שאעצב אחד בעצמי. אני מעצבת גראפית בהשכלתי אז עיצבתי מדף בדוגמת תחרה, גייסתי לעניין את אבא שלי שניהל אז את מפעל המתכת שהקים סבי. התוצאה עלתה על הציפיות ומהר מאוד התחילו להגיע בקשות מבני משפחה וחברים לעצב להם בדיוק כזה גם כן. זה היה רגע מכונן מבחינתי, לא יכולתי לעצור שם. אז עיצבתי גם את מתלה הקרקס לחדר של בני ומתלה קומקום למטבח. שנתיים אחר-כך תוך כדי ההיריון השני הקמתי רשמית את ״עינה״.

 

  • ממה את הכי נהנית בעבודה שלך?

אני בעיקר נהנית מהחופש היצירתי, מהמפגש עם הלקוחות, ומהמסע שלי כעצמאית - כל יום מביא איתו הפתעות, התפתחויות והזדמנויות חדשות, גם עסקיות וגם אישיות. ואין תחליף להתרגשות שמציפה את הגוף כשאת אוחזת במוצר ממשי שהתחיל אצלך בראש.

  • מה או מי נותן לך השראה?

אני שואבת השראה ממוסיקה, עיצוב,אמנות וארכיטקטורה, היא תמיד נמצאת סביבי. גם מפעל המתכת בו אני מייצרת מעורר בי דחף ליצור רק מלהתבונן בשלל המכונות והחומרים ומהמחשבה על להפוך אלמנט כה גס כמו מתכת כבדה ליצירה מעוצבת יפה ועדינה. שלושת ילדיי גם הם  מהווים טריגר רציני ביותר לעבודה שלי. עולם הדימיון העשיר שלהם הוא מקור אינסופי לרעיונות ויצירתיות. וחייבת לציין את הלקוחות שלי - יש מוצרים שנולדו ממש מתוך בקשות חוזרות של לקוחות, אני אמנם לא מייצרת custom made אבל אני אוהבת שלקוחה מרגישה פתוחה לספר לי מה בא לה שיהיה לה בבית, זה נותן לי רעיונות ופותח בפני את עולמה, ואם יש בקשה שחוזרת על עצמה אני בהחלט אשקול לייצר מוצר כזה.

  • מה פרויקט ה- DIY האחרון שעשית?

פרויקט ה-DIY האחרון היה אצל הדס הול מ״מותק״ - הבן שלי ואני הגענו אליה לסדנת הדפס על חולצה, הוא הדפיס את סופר מריו ויצא מעולה ממשש. 

  • מעצבת / חנות / בלוג שאת אוהבת במיוחד...

אני אוהבת במיוחד את החנות ״שוקה״ - זה בית להמון מעצבים ומעצבות לחשוף בו את המוצרים שלהם לקהל, שלוש החנויות שלהם מעוצבות בטוב-טעם ומעוררות השראה ותמיד עושות לי חיוך. בכל פעם שאני שם אני מגלה דברים חדשים ואי אפשר להיכנס לחנות מבלי לצאת עם משהו, הייתי רוצה לקנות שם הכל!

היה נעים להכיר!

אנחנו ממש נהנינו להכיר את עינת מקרוב

עכשו תורכן להכיר אותה אפילו יותר, תציצו באתר המשגע שלה

עינה Eina

כדי לשריין את קופסת אוגוסט עם הממתקים של עינה,

תגללי רק עוד קצת למטה ↓

להרשמה לחבילות שלנו

©2020 BY MOMENTO   |   DESIGNED BY ELINOR NAOR