המעצבת של נובמבר היא בכלל לא מקסיקנית, אבל היא מצליחה להביא לנו את רוח הפיאסטה היישר מארגנטינה אל קופסת נובמבר! 

תכירו את סברינה (סאסא) שאחראית על האיורים הצבעוניים וההורסים של Elebea. היא מגיעה אלינו מארגנטינה וחיה כבר כמה שנים בתל אביב. אם יצא לכן לשתות קפה בקפה הצבעוני לא פחות "זוהו" (ואם לא יצא לכן, כדאי!!) בטח ראיתן את ציור הקיר של סברינה מעטר את בית הקפה וגם את החנות הקטנה שמציגה את כל המוצרים שלה. אנחנו התאהבנו עד מעל הראש ובטוחות שגם אתן לרגישו אותו דבר אחרי שתקראו עליה קצת וכמובן, תקבלו מוצרים שלה בקופסא המקסיקנית של נובמבר).

  • ספרי לנו קצת עליך 

נולדתי וגלדתי בקורדובה שבארגנטיננה, העברתי את הילדות שלי בין צמחים וציורים תוך כדי שראיתי את הסימפסונס. בשנות ההתבגרות שלי עברנו לבית גדול יותר בשכונה אחרת, בו גדלתי בבית גדול מלא בחפצים שיוצרו על ידי אחותי ואמא שלי. בילינו זמן רב מסביב לשולחן בפינת האוכל ולכולנו במשפחה רקע קצת אומנותי. המשפחה שלי הייתה השראה מאוד חזקה מכיוון שתמיד הלכנו בדרך שלימדה אותנו המשפחה, להיות נאמן לעצמך, ללכת בעקבות הרגשות שלך ולגרום לשינוי.

Elebea, הוא פרויקט שהחל לפני 10 שנים, התחלתי לעצב דמויות לצייר ברחוב תוך כדי לימוד עיצוב תעשיתי. העובדה שלמדתי באוניברסיטה ציבורית בארגגנטינה (ששונה מאוד מאוניברסיטאות בישראל) אפשר לי את החיבור לאנשים מרקעים מגוונים מאוד ואת האפשרות לנסוע לכנסי אמנות ועיצוב שונים. אפשר לומר כי הלימודים הרב תחומיים היו הכח המניע מאחורי החיפוש העצמי שלי, ודרך החיפוש הזה הגעתי למימוש עצמי ופתחתי את עצמי למקומות שאני מרגישה נוח בתור אמנית ומעצבת.

 

  • איך התחלת ליצור?

התחלתי לצייר מגיל צעיר מאוד, יושבת ליד שולחן האוכל עם אחותי. שותות קפה עם חלב וטוסטים על חמאה ומדברות תוך כדי עשיית שיעורי הבית לבית ספר. בגלל זה החלטתי ללמוד עיצוב ולקחת כל מיני קורסים שקשורים לתחום. הכלים השתנו עם הזמן ואני נהנית מהדרך שבה התהליך מתפתח כחלק מהיצירה.

  • ממה את הכי נהנים בעבודה שלך?

מה שאני הכי אוהבת בעבודה שלי הוא החופש,  החופש הוא ערך חשוב עליו בדרך בה החלטתי לפתח את העסק שלי,  האפשרות לבחור עם מי לעבוד, באיזה פרויקטים להשתתף ואיפה לחיות.

  • מה או מי נותן לך השראה?

אני תמיד מנסה להקיף את עצמי באנשים שמעוררים בי השראה וגורמים לי אושר, אני בוחרת לגור במקומות שממלאים אותי בשמחה ויש בהם הרבה תנועה, הרבה ניגודים, בגלל זה אני אוהב לחיות בתל אביב. אני מושפעת מאוד מטיולים, ממרחבים מלאים בשמש, להיות מוקפת בחפצים שמייצגים אותי, יופי וסדר. אני נהנית ללכת לים, לצאת לקפה, לרכב ברחבי העיר, לצאת לשוק לקנות ירקות, לצאת עם חברים, לראות תערוכות, להאזין למוסיקה, לפגוש אנשים מעניינים ובעיקר להעריך אינטראקציות יומיומיות.

  • מה הפרויקט DIY האחרון שעשית?

אני מאוד אוהבת לשפץ רהיטים שאני מוצאת ברחוב, הפרויקט האחרון היה שולחן קפה שמצאתי והפכתי לספסל קטן.

.

  • מעצבת / חנות / בלוג שאת אוהבת במיוחד...

אין מעצבים ספציפים שאני אוהבת במיוחד, אוהבת להסתכל בפיד באינסטגרם שלי (לא יותר מ-5 דקות ביום!) ולשוטט בפינטרסט כשאני מחפשת השראה לאיור ספציפי.

היה נעים להכיר!

אז כבר נכנסת לאוירה הלטינית??

כנסי להכיר את האיורים של סאסא מקרוב

Elebea

וכמובן שאם עוד לא שריינת לך את קופסת הפיאסטה מקסיקנית של נובמבר, זה הזמן!

להרשמה לחבילות שלנו

©2020 BY MOMENTO   |   DESIGNED BY ELINOR NAOR