Nav Spotlight (16)
Nav Spotlight (15)
Nav Spotlight (14)
Nav Spotlight (13)
Nav Spotlight (12)
Nav Spotlight (9)
Nav Spotlight (11)
Nav Spotlight (10)
Nav Spotlight (8)
Nav Spotlight (1)
Nav Spotlight (3)
Nav Spotlight (2)

ארנבונים חמודים, פרחים ואיורים הכי מתוקים שיש. אם זה לא שאבי שיק, מה כן? 

את דניאל המוכשרת שהקימה את המותג נב אנחנו כבר מכירות ואוהבות כמעט מתחילת הדרך שלה. רק חיפשנו הזמדנות לכלול אותה באחת הקופסאות שלנו. וסופסוף ההזמדנות המושלמת הגיע! איורי הארנבונים של דניאל, הפרחים וצבעי המים של נב משתלבים לנו מושלם בקופסת נובמבר השאבי שיקית. המדבקות שדניאל איירה במיוחד עבורינו יתנו לכן עוד קצת תחושה של כפר אירופאי פסטורלי. 

  • ספרי לנו קצת עליך ועל העסק

אני דניאל, בת 29 בקרוב. בוגרת שנקר ועובדת במקביל בסטודיו למיתוג. מגיל קטן אהבתי לאייר, ולעשות כל מיני דברים שקשורים לאמנות ועיצוב. היה לי ברור שזה יהיה הכיוון שלי מגיל קטן.

העסק שלי קרוי על שמו של נב, הארנבון שהיה לי ולבן זוגי דביר קרוב ל7 שנים. המותג בא לייצר עולם קסום של ארנבים עם מוצרי נייר כמו מחברות, פלאנרים, פנקסים ועוד. את הכל אני מעצבת ומאיירת, הכל מיוצר בישראל. אחד הדברים שנתקלתי בהם בתור מכורה למחברות ומוצרי נייר, זה שאין מוצרי נייר יפים כמעט לקהל הישראלי. והחלטתי שכל מוצר שלי, אם זה כרטיסי ברכה, מחברות, פלאנרים.. כולם יהיו לעברית ואנגלית כאחד. בעיקר כדי לתת לקהל הישראלי פיתרון של מחברות יפות. כי מי כמוני יודעת כמה זה מתסכל לקנות מחברת מהממת בארץ, שנפתחת רק לצד השני.

  • איך התחלת ליצור?

לפני קצת יותר משנה, החלטתי לשלב בין שתי האהבות שלי, ארנבונים ומוצרי נייר - שני דברים שאני ממש מכורה אליהם. התחלתי לאייר ארנבים, ללמוד איך הם נראים, ופשוט העלתי הכל למחשב, והמוצר הראשון שהתחלתי לייצר היה מחברות סיכה, ומשם הכל התגלגל :)

  • ממה את הכי נהנית בעבודה שלך?

מכמה דברים, קודם כל מלעצב ולאייר, שזה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות, מזה שיש לי משהו שהוא שלי, אני נהנת שאני מנציחה את נב ואגוזי בדרך יפה ואופטימית, וכמובן שאני נהנת מאוד מהאינטסגרם, מלהכיר לקוחות ובנות מקסימות, ואנשים טובים.

  • מה או מי נותן לך השראה?

כמובן שארנבים דבר ראשון. והמון המון השראה מהטבע.

  • מעצבת / חנות / בלוג שאת אוהבת במיוחד...

מאוד מאוד אוהבת את אנה, המעצבת והבעלים של רייפל פייפר. מוכשרת בטירוף, ועשתה משהו לא יאמן מבחינתי שמותג של מוצרי נייר יהיה כל כך מוכר בעולם. מדהימה.

כבר התאהבתן בארנבונים? אי אפשר שלא!

איזה כיף היה פה עם דניאל ונב!

עכשו תורכן להכיר את הארנבונים של נב קצת יותר

NAV

כדי לשריין את קופסת השאבי שיק, יחד עם המדבקות של נב

  תגללי רק עוד קצת למטה ↓

להרשמה לחבילות שלנו