כלבים או חתולים? אורן בוחרת כלבים ...

כשחיפשנו את הספוטלייט המתאים לקופסת הכלבים שלנו, דמיינו מישהי שהיא בדיוק אורן אקריש ביטון. מאיירת מוכשרת, חובבת כלבים מושבעת, שמעבירה לנו דרך היצירה שלה חום, בית, והרבה אהבה לחברינו הטובים על ארבע. את האיורים הקסומים של כלב הנקניק המתוק Joe שמטייל לו בעולם, תוכלו למצוא בקופסת פברואר.

  • ספרי לנו קצת עליך ועל העסק

שמי אורן אקריש ביטון, אני גרה בתל אביב עם בן זוג נהדר, ילדה מתוקה ושני כלבים חמודים.

יש לי תואר ראשון בעיצוב וחינוך מויצו חיפה ובימים אלו עומלת על התואר השני בעיצוב רב תחומי בשנקר. אני מאיירת עצמאית ולאחרונה התחלתי לעבוד על המוצרים שלי (כרגע בעיקר פרינטים).

  • איך התחלת ליצור?

מאז שנה ב׳ בלימודי התואר הראשון ידעתי שאני רוצה להיות מאיירת. ההתחלה לא הייתה פשוטה ועבדתי במקביל כשכירה. לאחר שביתי נולדה החלטתי שאני הופכת למאיירת במשרה מלאה והתחלתי לבנות את העסק.

 

  • ממה את הכי נהנית בעבודה שלך?

מהזכות לעשות את מה שאני אוהבת. היצירה נותנת לי המון אתגר וסיפוק. אני גם נהנית מאוד מכך שכל פרוייקט חדש שאני מתחילה מלווה במחקר מעמיק וכך יוצא לי ללמוד על המון תחומים שונים.

  • מה או מי נותן לך השראה?

טקסטים טובים תמיד מציתים לי את הדמיון ומהווים השראה גדולה ליצירה. בנוסף, אני מאוד אוהבת להתבונן באנשים ברחוב, לכל אחד יש סיפור מעניין משלו. גם טבע וצמחים מעוררים אצלי חשק עז ליצור.

  • מעצבת / חנות / בלוג שאת אוהבת במיוחד...

המגדלור- כמאיירת, אני כמובן אוהבת איור וספרים מאוירים. יש לי אוסף מכובד של ספרים בבית וזה ללא ספק הדבר שאני הכי נהנית לקנות. המגדלור היא חנות ספרים עצמאית בתל אביב, שיש בה מבחר נאה של ספרים שלא ניתן למצוא בכל חנות.

היה נעים להכיר ונתראה בקופסת הכלבים!

אורן..

איזה כיף היה להכיר את המוכשרת מאחורי האיורים

עכשו תורכן להכיר אותה אפילו יותר, ולהכיר את ג'ו שמטייל בעולם

Oren Akrish Bitton - Pinetree

כדי לשריין את קופסת פברואר - גרסת הכלבלבים,

  תגללי רק עוד קצת למטה ↓

להרשמה לחבילות שלנו

©2020 BY MOMENTO   |   DESIGNED BY ELINOR NAOR