3
9
Instagram_february-2020_SmallQ
Instagram_january2019-05
Instagram_february-2020_SmallQ2
Instagram_january2019

קופסאות פרידה כבר עושות את דרכן אליכן, וזה הזמן לחשוף לכן את הספוטלייט שמחכה לכן בקופסא של החודש.

 

כשחיפשנו מעצבת לספוטלייט של קופסת פרידה קאלו, ידענו שבא לנו לחפש מחוץ לקופסא. לא רצינו עוד ציור של פרידה או עוד מוצר עם גבות (עם כל הכבוד לגבות של פרידוש). אז חשבנו על הפרחים שמעטרים את ראשה ואת הקקטוסים שמזוהים כל כך עם הנוף המקסיקני.

קקטוסים מנייר!!! בינגו! איך לא חשבנו על זה קודם? מזל שנעם המוכשרת עושה בדיוק את זה. קקטוסים מושלמים, הורסים, מהממים (אין מספיק מילים לתאר את היופי!) 

גם מקסיקני, גם מנייר, וגם לא נוכל להרוג אותו :) אז מוכנות להכיר את נעם והקקטוסים שלה מקרוב?

  • ספרו לנו קצת עליך ועל העסק

נעם לוקר. מעצבת. מגיעה מעולם הפרסום, שם עבדתי כארט דירקטור וכיום אני מעצבת במשרה מלאה במאנדיי.קום

מגדירה את עצמי כמעצבת מולטי-דיסיפלינרית שאוהבת לשלב טכניקות שונות בעבודות שלי.

מלבד העיסוק המרכזי שלי כמעצבת בעולמות הגרפיים, אני משתדלת לגעת בכמה שיותר טכניקות וחומרים. צילום, אנימציה, טקסטיל, עץ וכמובן נייר. אני שואפת ללמוד לרוחב, הרבה דברים, ואחת לכמה זמן עושה עצירה שמאפשרת לי לרדת לעומקם. זה בעצם מה שקרה עם הקקטוסים.

  • איך התחלת ליצור?

פשוט הכנתי קקטוס. ואז עוד אחד ועוד אחד...

במקום העבודה הקודם שלי, כשכל הסקולנטים נבלו/נרקבו באדניות - התחלתי למלא גם אותם בצמחי נייר. כשעזבתי את המשרד הכנתי לכל עובד צמח מנייר, עם הקדשה אישית ואז באמת הבנתי את הסיפוק המטורף שיש לי מזה.

  • ממה את הכי נהנית בעבודה שלך?

החלק המהנה ביותר הוא שלב חיבור כל האלמנטים - זה כמו מדיטציה. זו עבודה סזיפית שלוקחת שעות על גבי שעות. אני כמעט תמיד עם מוזיקה ברקע ולפעמים אפילו קוראת לחברות לבוא לעזור ולהצטרף לסאשן (: 

  • מה או מי נותן לך השראה?

אנשים לפני הכל. אני אוהבת אינטראקציה עם אנשים וזה הדבר הראשון שמזיז אצלי את הגלגלים במוח ומבעיר לי את הבטן. אבל ממש לא רק מעצבים, אלא אנשים ממגוון תחומים, כאלה שמעשירים אותי. מלבד זאת, כמעט כל דבר יכול לעורר אצלי חשק ליצור. אבל אני חושבת שעם הזמן, ההבנה שצריך לתעדף ולהתמקד - עוזרים לי לנתב את הקשב שלי למה שבאמת מדליק אותי באותה תקופה.

במקרה של צמחי הנייר, זה יכול להיות טקסטורה משוגעת של צמח שראיתי במשתלה ובא לי לנסות לתת אינטרפטציה בנייר או כלי יפייפה שפשוט ארצה שהצמחים שלי יהיו בו.

 

  • מעצבת / חנות / בלוג שאת אוהבת במיוחד...

ואוווו זה לא נגמר. אני עונתית לחלוטין וזה חלק ממה שעוזר לי לרענן את ההשראות והעיסוקים שלי.

אם בכל זאת אני צריכה להיות ספציפית יותר, אז אגיד שהמותג ״אוננוקו״, הוא ברנד אופנה שאני מאוד אוהבת. תפירה איכותית, בגדים על-זמניים שמאפשרים לי לייצר קומבינציות סופר ורסטיליות ומעניינות מתוך ארון הבגדים שלי.

מעצבת נוספת שאני מאוד מעריכה, היא שרון טל - המעצבת של מותג האופנה ״משכית״. מעבר לעיצוב ולאיכות, מה שעומד לנגד עיניי הוא היוזמה שלה - מהלך מרשים ומעורר השראה של הפתיחה המחודשת של המותג.

קפצו לראות את הקקטוסים המטריפים של

Papercut

כדי להזמין את הקופסא של פרידה, עם קקטוס הורס מנייר

  תגללי רק עוד קצת למטה ↓

להרשמה לחבילות שלנו