המעצבת שתצבע לנו את קופסת דצמבר בצבעי פריז היא לא אחרת מהיוצרת המוכשרת שלא מפסיקה לייצר מוצרים חדשים ומפתיעים, אושיית האינסטגרם המהממת - שירנקה!

אם במקרה עוד לא יצא לכן להיתקל בעיצובים שלה, חפשו את אוזני הארנב וכנסו כבר עכשו לאינסטגרם ההורס של שירנקה כדי לעקוב אחרי הדברים החדשים שהיא מייצרת כל הזמן. ספלים, מצעים, מוצרי נייר, גרביונים וריהוט. אי אפשר לעמוד בקצב שלה אבל עשינו מאמץ והושבנו אותה לראיון קצר כדי שתכירו אותה קצת יותר טוב לפני שאתן מקבלות טעימה קטנה מהמוצרים שלה בקופסת פריז, תתכוננו...

  • ספרי לנו קצת עליך 

התחלתי כסטייליסטית אופנה ועבדתי בזה כ10 שנים. מאוד אהבתי את העבודה שלי אבל תמיד הרגשתי שאני רוצה לייצר פריטים יפים. לא ידעתי בכלל באיזה תחום אני רוצה לגעת אבל תמיד ידעתי שאעשה זאת.  ברגע שזה קרה והתחלתי לייצר משם הכל התגלגל מאוד מהר ופתחתי חנות און ליין וגדלתי עם המותג שלי לכל מיני כיוונים ומוצרים שונים. עשיתי המון שיתופי פעולה ויצרתי קולקציית קפסולה  עם מותגים גדולים כמו רנואר, מדוזה, אפרת קסוטו, פיקס נעמן ועוד ועוד...

 

  • איך התחלת ליצור?

סיפור ההתחלה שלי הוא דיי מצחיק, זה התחיל מזה שחיפשתי לעצמי כלים יפים לבית ולא מצאתי שומדבר שהיה לטעמי. החלטתי לייצר לעצמי כוסות צלחות מגשים ועוד כמה דברים קטנים. 
העלתי לאינסטגרם את התמונות של הכלים והתגובות היו מטורפות!! מיד הבנתי שמצאתי את הדבר שחיפשתי ככ והתחלת בליין גדול של מוצרים לבית שגדל והתפתח ועדיין גודל כל יום. 

  • ממה את הכי נהנית בעבודה שלך?

האמת שמהכל- החל מהתהליך הראשוני של החשיבה על איזה מוצר אעשה והגרפיקה שעליו, השיווק, האריזה, המכירה הסטודיו הלקוחות הכל!!! אני פשוט מאוהבת בכל מה שקשור לעסק שלי. 

  • את מתעסקת עם המון דברים שונים - טקסטיל, כלים, נייר, אוכל - יש משהו שאת נהנית בו יותר? קצת כמו לשאול את מי את אוהבת יותר, אבא או אמא, אז מה :)

אני כל כך אוהבת ומחוברת לכל אחד ואחד מהמוצרים שלי. אבל אני חושבת שכרגע כלי הפורצלן והזכוכית הם האהובים עליי.

  • מה או מי נותן לך השראה?

אני מושפעת בעיקר מנסיעות לחול, הנופים החנויות האוכל האנשים הטיולים ברחובות הריחות כל אלה נותנים לי השראה כל פעם מחדש ליצור דברים חדשים ויפים.

  • מה הפרויקט DIY האחרון שעשית?

השתפ האחרון שלי עם חברת נעמן. קולקציית קפסולה גדולה בעיצובי שנמכרת בכל הרשת. 

.

  • מעצבת / חנות / בלוג שאת אוהבת במיוחד...

HAY. זהו מותג עיצוב סקנדינבי שאני מאוד אוהבת ומושפעת ממנו. 

היה נעים להכיר!

אז כבר בא לך לעלות על הטיסה הבאה לפריז??

כנסו להכיר את הסטייל ההורס של שירן מקרוב

שירנקה

וכמובן שאם עוד לא שריינת לך את קופסת פריז, למה את מחכה?

להרשמה לחבילות שלנו

©2020 BY MOMENTO   |   DESIGNED BY ELINOR NAOR