מומנטו ניו יורק

ניו יורק ניו יורק, ניו יורק... איך אפשר שלא להתחיל בניו יורק? העיר שיש בה הכל מהכל, ועוד קצת!

 

חנויות למוצרי נייר (וחבריו)

 

CW Pencil Enterprise

חנות קטנה ומדליקה זה בדיוק התיאור שהומצא בשביל החנות הזו. חנות קונספט, אך ורק של עפרונות! קרוליין, בעלת החנות יודעת יותר ממה שאתם חושבות שיש לדעת על עפרונות. מתאימה לכל לקוח עפרון בדיוק לפי הצורך שלו. כמובן, שגם כיף פשוט להיכנס לחנות ולשטוף את העיניים. יש עפרונות מכל הסוגים, כל הגדלים, כל הצבעים ובכל המחירים. אם אתם מגיעים לחנות המקסימה הזו, תסתכלו גם על הקירות ותגלו איך נוצר העפרון…

אינסטגרם: cwpencilenterprise

אתר: cwpencils.com

100a Forsyth StreetNew York, NY 10002

 

Moleskine

אם אנחנו משחזרות אחורה את איך כל רעיון מומנטו בעצם התחיל, זה היה מפנקס שחור קטן ומושלם של המותג הזה. אבל את זה נשאיר לפוסט אחר .. ורק נגיד לכן שאם אתן אוהבות פנקסים, מחברות, בקו נקי ובלי קשקושים, בצבעים מדליקים, זה המקום בשבילכן. חנות קטנה, עם פנקסים מסודרים בשורות, נקי, אסטטי ומושלם.

אינסטגרם: moleskine_world

אתר: http://www.moleskine.com/us

436 W Broadway, New York, NY 10012, USA

 

Michaels

סופר מרקט ליצירה!! או במילים אחרות, גן עדן לאוהבות הז'אנר. החנות בנויה ממש כמו סופר, עם מעברים שלמים מסודרים לפי נושאים, והמחירים גם כן תואמים (כלומר, זולים!) חלק שלם רק למי שרוצה לעצב אלבומים, חלק ליוצרי התכשיטים, חלק לסריגה. וכמובן, מעברים שלמים עם דפים צבעוניים ומעוצבים! חלום, כבר אמרנו? יש שני סניפים, אחד בשדרה השישית, מרכזי יותר, ואחד ב-Upper West Side. והסניף הרחוק שווה יותר! רק אומרות… אמנם יש דברים דומים, אבל יש שם דברים מיוחדים יותר.

אינסטגרם: michaelsstores

אתר: www.michaels.com

808 Columbus Ave, New York, NY 10025

 

Paper Source

אתר עליה לרגל לחובבות הנייר. נייר מכל הסוגים, כל הצבעים, כל הגדלים. אבל לא רק. גם פה תמצאו המון חותמות עץ יפיפיות, כלי יצירה, יומנים ומחברות מכל סוג. ב Paper Source בניגוד למייקלס, הדברים מוכוונים יותר ליצירה בנייר (חותמות ונצנצים זה עדיין נייר!) והכל באיכות טובה הרבה יותר, וכנ"ל גם המחרים. בסוף החנות, כמו בהרבה חנויות בארצות הברית, יש את פינת המציאות. לא לפספס את החנות בסוהו, למרות שיש לחנות סניפים רבים וכיף להיכנס לכולם!

אינסטגרם: papersource

אתר: www.papersource.com

83 Spring St, New York, NY 10012, USA

 

Papyrus

חנות שדומה מאוד ל Paper Source באופי וגם קצת בעיצוב החנות, אבל מתמקדת בעיקר בכרטיסי ברכה משגעים. תוכלו למצוא הרבה מאוד סניפים של Papyrus אבל גם פה ממליצות להיכנס לסניף בסוהו. חוץ מכרטיסי ברכה מכל הסוגים, לכל אירוע שתוכלו לחשוב עליו, תוכלו למצוא גם קצת ספרי עיצוב, יומנים מעוצבים ועוד.אנחנו ממליצות לקנות את כרטיסי הברכה למסגור, כי הם כל כך יפים שלא תרצו לתת אותם לאף אחד!

אינסטגרם: papyrus

אתר: www.papyrusonline.com

SoHo73 Spring StNew York, NY 10012

 

Pink Olive

חנות מתנות מדליקה באיסט וילג', חוץ מזה שהאזור עצמו מדליק כמובן, מלא בתי קפה קטנים וכיפיים, החנות הזו מתוקה. באתר יש