מומנטו ניו יורק

ניו יורק ניו יורק, ניו יורק... איך אפשר שלא להתחיל בניו יורק? העיר שיש בה הכל מהכל, ועוד קצת!

 

חנויות למוצרי נייר (וחבריו)

 

CW Pencil Enterprise

חנות קטנה ומדליקה זה בדיוק התיאור שהומצא בשביל החנות הזו. חנות קונספט, אך ורק של עפרונות! קרוליין, בעלת החנות יודעת יותר ממה שאתם חושבות שיש לדעת על עפרונות. מתאימה לכל לקוח עפרון בדיוק לפי הצורך שלו. כמובן, שגם כיף פשוט להיכנס לחנות ולשטוף את העיניים. יש עפרונות מכל הסוגים, כל הגדלים, כל הצבעים ובכל המחירים. אם אתם מגיעים לחנות המקסימה הזו, תסתכלו גם על הקירות ותגלו איך נוצר העפרון…

אינסטגרם: cwpencilenterprise

אתר: cwpencils.com

100a Forsyth StreetNew York, NY 10002

 

Moleskine

אם אנחנו משחזרות אחורה את איך כל רעיון מומנטו בעצם התחיל, זה היה מפנקס שחור קטן ומושלם של המותג הזה. אבל את זה נשאיר לפוסט אחר .. ורק נגיד לכן שאם אתן אוהבות פנקסים, מחברות, בקו נקי ובלי קשקושים, בצבעים מדליקים, זה המקום בשבילכן. חנות קטנה, עם פנקסים מסודרים בשורות, נקי, אסטטי ומושלם.

אינסטגרם: moleskine_world

אתר: http://www.moleskine.com/us

436 W Broadway, New York, NY 10012, USA

 

Michaels

סופר מרקט ליצירה!! או במילים אחרות, גן עדן לאוהבות הז'אנר. החנות בנויה ממש כמו סופר, עם מעברים שלמים מסודרים לפי נושאים, והמחירים גם כן תואמים (כלומר, זולים!) חלק שלם רק למי שרוצה לעצב אלבומים, חלק ליוצרי התכשיטים, חלק לסריגה. וכמובן, מעברים שלמים עם דפים צבעוניים ומעוצבים! חלום, כבר אמרנו? יש שני סניפים, אחד בשדרה השישית, מרכזי יותר, ואחד ב-Upper West Side. והסניף הרחוק שווה יותר! רק אומרות… אמנם יש דברים דומים, אבל יש שם דברים מיוחדים יותר.

אינסטגרם: michaelsstores

אתר: www.michaels.com

808 Columbus Ave, New York, NY 10025

 

Paper Source

אתר עליה לרגל לחובבות הנייר. נייר מכל הסוגים, כל הצבעים, כל הגדלים. אבל לא רק. גם פה תמצאו המון חותמות עץ יפיפיות, כלי יצירה, יומנים ומחברות מכל סוג. ב Paper Source בניגוד למייקלס, הדברים מוכוונים יותר ליצירה בנייר (חותמות ונצנצים זה עדיין נייר!) והכל באיכות טובה הרבה יותר, וכנ"ל גם המחרים. בסוף החנות, כמו בהרבה חנויות בארצות הברית, יש את פינת המציאות. לא לפספס את החנות בסוהו, למרות שיש לחנות סניפים רבים וכיף להיכנס לכולם!

אינסטגרם: papersource

אתר: www.papersource.com

83 Spring St, New York, NY 10012, USA

 

Papyrus

חנות שדומה מאוד ל Paper Source באופי וגם קצת בעיצוב החנות, אבל מתמקדת בעיקר בכרטיסי ברכה משגעים. תוכלו למצוא הרבה מאוד סניפים של Papyrus אבל גם פה ממליצות להיכנס לסניף בסוהו. חוץ מכרטיסי ברכה מכל הסוגים, לכל אירוע שתוכלו לחשוב עליו, תוכלו למצוא גם קצת ספרי עיצוב, יומנים מעוצבים ועוד.אנחנו ממליצות לקנות את כרטיסי הברכה למסגור, כי הם כל כך יפים שלא תרצו לתת אותם לאף אחד!

אינסטגרם: papyrus

אתר: www.papyrusonline.com

SoHo73 Spring StNew York, NY 10012

 

Pink Olive

חנות מתנות מדליקה באיסט וילג', חוץ מזה שהאזור עצמו מדליק כמובן, מלא בתי קפה קטנים וכיפיים, החנות הזו מתוקה. באתר יש יותר היצע מבחנות הפיזית. אבל גם בחנות תוכלו למצוא המון דברים יפים - החל ממוצרי נייר וכרטיסי ברכה ועד קולקציה שלמה של אהבה לעיר המדהימה הזו (NY Love) שווה ביקור. קטן ואינטימי.

אינסטגרם: pinkolive

אתר: pinkolive.com

439 East 9th Street, New York NY, 10009

 

Top Hat

בהמשך הרחוב מחנות העפרונות, תוכלו להציץ גם בחנות הזו. קטנה יחסית וממוקדת בכלי כתיבה משרדיים (מגניבים כמובן). תוכלו למצוא עפרונות, אטבי נייר, מחברות ופנקסים.

אינסטגרם: tophatnyc

אתר:www.tophatnyc.com

245 Broome St, NYC

 

Paper Presentation

אני חושבת שהמילה לחנות הזו היא - וואו! מבחר ענק של מעטפות, הזמנות חתונה בעיצוב אישי, ניירות בכל הצבעים, קופסאות נייר (מעוצבות כמובן), נייר עטיפה, סרטי סאטן לעטיפת מתנות מכל הסוגים. תוכלו למצוא גם הרבה קישוטים למסיבות - שרשרת דגלונים, קונפטי ושלל דברים שיבוא לכן לקנות גם אם אין שום מסיבה באופק! (אל תתבלבלו עם חנות דומה ממש באותו רחוב שנקראת AI Fridman, גם שווה ביקור אבל הרבה פחות וואו..)

אינסטגרם: paperpresentation

אתר: www.paperpresentation.com

23 W 18th St NYC

 

Blick Art Materials

חנות מקצועית יותר לדברי יצירה, צבעים מכל הסוגים. תוכלו לשים לב לזה כבר באתר האינטרנט שלהם שנראה "מרובע" יותר ופחות שם דגש על העיצוב. אבל למוצרים מקצועיים יותר ולא רק יפים, זה המקום ללכת אליו. תוכלו למצוא גם הרבה ספרים מקצועיים על ציור, איור וכד'.גם לחנות זו סניפים רבים, אם אתם עדיין בסוהו ויש לכם סבלנות לעוד חנויות יצירה, אז יש לכן אחת קרובה.


אתר: www.dickblick.com

148 Lafayette StreetNew York City, NY 10013

 

יש לנו עוד מליון המלצות כי איך אפשר שלא בעיר שלא נגמרת? אבל נשאיר אתכן עם טעם של עוד לפוסט הבא על העיר האהובה...