רשימת החלומות - ליריד החלומות הווישליסט של עינת


בתאריך היריד המקורי, באפריל שנה שעברה הייתי בהריון, חודש שביעי, וכן, תכננתי לעמוד 4 ימים ביריד כדי לפגוש את כולכן פנים מול פנים ולהוציא את הקופסאות שלנו מהמסך.

עשיתי לי רשימה של מה בא לי לקנות ביריד, פעם ראשונה שכל חנויות התינוקות שם היו לי רלוונטיות ויכולתי לחלום על מה תכף הולך לקרות בחיי.

זה יריד שאני אוהבת, והולכת אליו בתור לקוחה כבר מעל עשור! כן כן, מי זוכרת שהיריד היה פעם במתחם התחנה בתל אביב? מאז אני מבקרת בירידים של נתנאלה ..


אז תכננתי לקנות לי מתנות לידה מפנקות, כי ההנחות של היריד הם תמיד הזדמנות, והריון זה תמיד סיבה לבזבז :) סל החתלה ורוקר של Dont cry Woolf, מצעים נעימים של Nogili, בובות ועוד ועוד ועוד… את הרוב, אני חייבת להגיד, שעדיין קניתי לעצמי. פשוט אונליין, רגע לפני הלידה, כשעוד הייתה תקווה שעוד יהיה יריד ולא נצטרך לקנות אונליין. אבל זה לא קרה, אז הזמנתי…

השנה, אני כבר עושה רשימת מתנות לגיל שנה של תומי שלי, שיחגוג ממש כמה ימים לפני היריד.


מה ברשימה שלי?


הכבישים של Dont Cry Woolf (שכבר הזמנתי הבוקר כדי שיחכו לי בדוכן של לילך!). הם מתלבשים על הוואבל (שכבר נקנה שנה שעברה….) זה אולי קצת מוקדם לגיל שנה, אבל עוד רגע הוא כבר יוכל להנות מזה, ואני בעד משחקים ומתנות שטובות לאורך זמן ולא משמשות את הבייבי לדקה וחצי ונזרקות לפינה בבית.

 

משחקי העץ של טושלולה גם תופסים מקום של כבוד בווישליסט שלי ליריד הקרוב.. פה אני עוד מתלבטת לגבי איזה מהמשחקים כי יש כל כך הרבה שאני רוצה!

מדרון מכוניות מאוד מומלץ לגיל שנה, ההתלבטות היא בעיקר אם הבן זוג יחלוק עם תומי וייתן לו לשחק גם 😉

בימבה ארנב - כי אם כבר בימבה, אז שתהיה יפה!!

סוס עץ נורדי - פריט שהוא כל כך יפה לדעתי, לא רק שהם קטנים, אחכ הופך לרהיט יפיפיה בחדר.

אני אמשיך להתלבט רק עוד קצת ….

 

עוד משהו קטן לרשימה שלי, שתום הוא רק התירוץ (כמו כל שאר הדברים ברשימה שלי בעצם) הם ניירות הסנדוויץ של דריה. אני חולמת על לעטוף סנדוויצים כבר מאז שנתקלתי בניירות המיוחדים של דריה, אז נכון שתום ילך לגן בספטמבר, אבל הוא לא בדיוק ייקח איתו סדנוויצים מהבית עדיין. זה לא אומר שזה יעצור אותי מלקנות את הניירות, שכמעט יש להם את השם שלו :)

טום, תום - אותו דבר.

 

וסוגר את רשימת החלומות שלי השנה, משהו בשבילי, שהוא חלום אבל אולי המדפים האלה יקרבו אותי להגשמת החלום.

ג'ונגל אורבני בבית. החלום האמיתי, הוא לא להרוג את הג'ונגל אחרי חודש :)

אבל אולי אם כל העציצים ישבו על מדפים כל כך יפים, אני אקבל איזה טאצ' קסם לדעת לטפל בעציצים!


אז מה הרשימה שלך ליריד החלומות פיקניק של נתנאלה?

תציצי בסטורי שלנו כדי לגלות איך הרשימה שלך יכולה לתת לך קופסת מומנטו במתנה!
לרכישת קופסאות במכירה מוקדמת ליריד ב-40% הנחהאיפה בעולם?